Výhody koupě ready made a.s.

Zobrazit aktuální a.s. na prodej

  • Ušetříte zhruba tři týdny času - tolik by vám zabralo založení a.s. svépomocí. Navíc se vyhnete běhání po úřadech a získáte jistotu, že je vše v pořádku vyřízeno.
  • Nepotřebujete základní kapitál - ten jsme do společnosti vložili my. Vy platíte jen cenu společnosti uvedenou v nabídce.
  • S a.s. můžete podnikat prakticky hned - naše a.s. již mají vyřízené volné živosti a není tak potřeba na jejich vyřízení čekat. Po zaplacení společnost převedeme na vás a jako nový vlastník s ní můžete podnikat do hodiny od převodu.
  • Připravíme bankovní účty společnosti - na požádání pro společnost založíme bankovní účty dle vašich požadavků. Základní zřídíme zdarma, v případě speciálních požadavků pak za předem domluvenou cenu.

Aktuální nabídka ready made a.s.

Právě teď pro vás máme připraveny následující akciové společnosti. Vyberte a rezervujte si tu svou. Rezervace je nezávazná. Potřebujete-li se na cokoli zeptat, kontaktujte nás.

Společnosti na prodej založené v roce 2020

IČ a název společnostiDen zápisu do ORCenaRezervace
09306340 - Stann Creek s.r.o.02.07.202033 600 KčRezervovat
09306277 - Orange Walk s.r.o.02.07.202033 600 KčProdáno
  • Název a sídlo každé ze společností lze změnit. Tato změna je již zahrnuta v ceně.
  • Pro koupi nemusíte nikam chodit, vše lze vyřídit na dálku. Pokud se ale budete chtít sejít, jsme vám k dispozici v Praze a Českých Budějovicích.
Pro nezávaznou rezervaci společnosti vyplňte formulář, kontaktujeme vás:

Odpovíme vám do 24 hodin

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se smluvními podmínkami