O jaký typ společnosti máte zájem?

Pokud byste si výběrem nebyli jisti, kontaktujte nás - probereme vaše požadavky a plány a společně najdeme vhodný typ společnosti.

Další informace o ready made společnostech

Co je to ready made společnost?

Jde o již založenou společnost plně připravenou k podnikání. Zatím ale nikdy nepodnikala, byla založena jen za účelem převodu na nového majitele.

Vy jako kupující díky ní ušetříte čas a peníze. Čas tím, že nebudete muset obíhat úřady a čekat na založení, a peníze tím, že pro koupi ready made společnosti nepotřebujete základní kapitál.

Hlavní výhody koupě ready made firmy od CEVE.cz

  • Ušetříte až dva týdny času - zhruba tak dlouho může trvat založení společnosti svépomocí a vyřízení všech potřebných náležitostí. Ready made má vyřešeno vše potřebné včetně volných živností. Můžete s ní tedy podnikat už během 24 hodin od koupě.

  • Finanční dostupnost - nepotřebujete základní kapitál. Ten byl splacen v plné výši námi už při založení společnosti

  • Garance bezdlužnosti společností - námi nabízené společnosti byly založeny výhradně za účelem prodeje našim klientům. Nemají obchodní historii, nikdy nepodnikaly a nemají tedy žádné závazky. Tuto skutečnost vám garantujeme.

  • Konečné ceny - žádné skryté poplatky. Cena, kterou si domluvíme, platí.

  • Možnost změny sídla a názvu firmy - nevyhovuje vám sídlo nebo název ready made společnosti? Nic se neděje, obojí je možné změnit.