Založení s.r.o. je administrativně i časově náročný proces. Sami byste ji zakládali přibližně 3 týdny a kromě 14 500 Kč na nutných poplatcích by vás to stálo nejméně 12 hodin čistého času stráveného jednáním s různými institucemi. (zdroj: článek Postup založení s.r.o. v roce 2014 na našem blogu)

My vám díky svým zkušenostem založíme firmu do 14 dnů. Z vašeho času budeme potřebovat jen hodinu, během které si vysvětlíme postup a získáme od vás potřebné dokumenty a informace. Zbytek je na nás.

Proč si nechat založit firmu od nás?

 • nemusíte studovat zákony, předpisy, náležitosti, které musíte splnit, ani postupy založení. Nemusíte trávit čas v bankách a na úřadech. Vše vyřešíme my, na základě svěřené plné moci. Ušetříme vám tak nejméně 12 hodin čistého času, které můžete věnovat důležitějším věcem.
 • žádné návštěvy úřadů a institucí, žádné čekání. Vše vyřídíte z pohodlí svého domova či kanceláře.
 • v rámci konzultací zahrnutých v ceně s vámi probereme kritéria, která by nová firma měla splňovat a zodpovíme veškeré vaše dotazy ve věcech, kterými si nejste jisti
 • jednáme rychle, pracujeme on-line a zastihnete nás i o víkendech
 • umíme stavět i speciální typy společností, u kterých jsou potřeba speciální koncese, eurolicence a vyřízení finančních způsobilostí - jde například o společnosti pro lékaře, mezinárodní dopravce. Rovněž umíme stavět personální agentury podle nového zákona.

Svou s.r.o. budete mít do 14 dní

Vaši s.r.o. založíme do 14 dnů od předání potřebných podkladů. Založení svépomocí by vám pravděpodobně netrvalo méně než 3 týdny.

U složitějších společností, jako jsou dopravní společnosti, společnosti pro lékaře a podobně je potřeba, abyste doložili svou odbornou způsobilost. Proces založení se tak může prodloužit o dobu potřebnou k získání všech dokumentů.

Pokud firmu potřebujete dříve, bude pro vás vhodným řešením koupě ready made s.r.o.

Jak to probíhá a kolik vám to zabere času

V typickém případě vše kromě podepsání dokumentů zařídíme my. Celému procesu založení s.r.o. tak nemusíte věnovat více než hodinu svého času.

 1. Společně probereme budoucí obsah společnosti. Zda to bude na dálku, tedy e-mailem či telefonicky, a nebo osobně na našich pobočkách v Praze nebo Českých Budějovicích, necháme na vás. Kontaktujte nás i v případě, že si nejste jisti, co od nové společnosti chtít a co by měla splňovat, rádi vám poradíme.
 2. Jakmile si vše odsouhlasíme, připravíme potřebné dokumenty k založení nové s.r.o. Tyto dokumenty od nás obdržíte buďto osobně, e-mailem nebo kurýrem, a to během několika hodin. Kromě dokumentů vám zašleme také zálohovou fakturu.
 3. Zaslané dokumenty odsouhlasíte podpisy. Návod jak a v jakém počtu je podepsat bude součástí zásilky, kterou vám zašleme.
 4. Podepsané dokumenty si od vás vyzvedneme a začneme zakládat vaši novou s.r.o.
 5. Jakmile společnost založíme, dostanete od nás emailem výpis z obchodního rejstříku. Po úhradě zbytku smluvní ceny za společnost vám kurýrem doručíme kompletní složku s doklady ke společnosti.

Cena založení s.r.o. na klíč

Založení s.r.o. bude stát od 17 800 Kč do 20 900 Kč bez DPH. Záleží na konkrétním typu založení a na tom, zda využijete i další z našich služeb, například vedení účetnictví či poskytnutí sídla společnosti. Specifické a složitější společnosti naceníme individuálně.

Konečnou cenu vám však samozřejmě sdělíme předem, proto neváhejte zaslat nezávaznou poptávku založení s.r.o. a pojďme probrat, co by měla vaše nová firma splňovat.

Kdybyste si s.r.o. chtěli založit svépomocí, stálo by vás to cca 14 500 Kč a přibližně 12 hodin čistého času.

Cena společnosti zahrnuje

 • výpis z obchodního rejstříku pro potvrzení zápisu
 • sepsání struktury budoucí firmy
 • vyhotovení zakladatelské listiny anebo společenské smlouvy ve formě notářského zápisu
 • soudní poplatky nutné k zapsání společnosti v celkové hodnotě 6000 Kč
 • soudní poplatky potřebné k přepsání společnosti na vás v hodnotě 2000 Kč
 • konzultace
 • potvrzení banky o zřízení účtu vzniklé společnosti a složení základního kapitálu dle výše, kterou si dohodneme
 • vyhotovení návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku
 • schůzka s notářem
 • rozhodnutí o jmenování statutárního orgánu
 • vyřízení živností na živnostenském úřadě
 • registrace společnosti k dani z příjmů právnických osob
 • zastupování před příslušným soudem
Pro nezávaznou poptávku vyplňte formulář, kontaktujeme vás:

Odpovíme vám do 24 hodin

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se smluvními podmínkami

Potřebujete poradit nebo váháte, zda je tato služba pro vás vhodná? Kontaktujte nás.