Obecné informace Rozloha – 244,755 km2
Obyvatelstvo – 58000000
Politický status – Monarchie
Hlavní město – Londýn
Oficiální jazyk – angličtina
Měna – Libra (GBP)
Časové pásmo - GMT -/+ 0
Typ společnosti Dá se přirovnat k naší a.s.
Jednatell/management LLP společnost musí mít nejméně dva členy, kteří můžou být fyzickou osobou nebo právnickou. Není zde povinnost jmenovat tajemníka. Společnost musí podat rejstřík svých členů s Companies House, obchodním rejstříku pro Anglii a Wales.
Schválený kapitál Schválený kapitál = 100,000 GBP
Minimální kapitál, který musí být splacen při založení = 2 GBP
Akcionáři Právní předpisy týkající se LLP neberou v úvahu akcionáře. Základní kapitál je rozdělen mezi jeho členy.
Jméno společnosti Jméno společnosti musí končit příponou „LLP“.
Jméno společnosti nesmí obsahovat slova „bank“, „insurance“, „trust“, „Finance“, „Deposit“, „Savings“, „Royal“, „Corporation“, a tak dále nebude povoleno, pokud příslušnou vnitrostátní provozní licenci společnost nezískala.
Informace skutečného vlastnictví Informace týkající se konečného skutečného vlastnictví musí být uvedena u Registračního agenta a držení těchto informací agentem jsou považovány za důvěrné.
Roční daňové přiznání Daňové přiznání musí být předloženo každých 12 měsíců po datu registrace.
Účetní závěrka Účetní závěrka se podává pouze Companies House. LLP nemají povinnost předkládat finanční výkazy na Inland Revenue.
Daně z příjmu Pokud členové LLP nejsou rezidenty ve Velké Británii a LLP nevznikají žádné přijmy ve VB, LLP je osvobozen od daně z příjmu.
Daňové smlouvy LLP společnosti, nevyvíjí žádné podnikatelské aktivity ve Velké Británii, nevykazují žádné příjmy ze zdrojů Velké Británie, a jsou řízeny a kontrolovány členy, kteří nejsou rezidenty Spojeného království. Ti nejsou považováni za rezidenty pro daňové účely ve Velké Británii, a proto nemají nárok na využití mezinárodních dohod o dvojím zdanění uzavřených ve Spojeném království s ostatními zeměmi.
Lhůta pro založení 12/15 pracovních dní. Kompletní soubor dokumentů může být doručen za 4/6 týdnů. Převzetí řízení a sekretářské služby pro stávající Velká Británie LLP společnosti Je to možné po ověření skutečného vlastnictví a po dohodě o splnění závazků vůči předchozímu podnikovému poskytovateli služeb ve Velké Británii.
„Ready-made“ společnosti S potěšením registrujeme novou společnost podle instrukcí klienta. Cena LLP společnosti USD 1870 zahrnující náklady na založení, plné domicilní náklady, nominne služby a právní podporu na jeden rok. Náklady na roční podpůrné služby USD 1,380 za rok, zahrnující plné domicilní náklady, roční Government Duty
Pro nezávaznou poptávku vyplňte formulář, kontaktujeme vás:

Odpovíme vám do 24 hodin

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se smluvními podmínkami