Co o spolupráci s námi říkají klienti?

Pro nově vznikající společnosti je v současné době servis společnosti CEVE s.r.o. více než standardem. V rámci výběru poskytovatelů ready-made společností a společností na klíč jsme si jí zvolili vzhledem k nabízeným službám a kompletnímu servisu. Oproti jiným totiž poskytuje i vstupní kapitál, potřebný k zápisu. Celkové jednání probíhalo na profesionální úrovni a po dodání požadovaných podkladů došlo k založení a zápisu společnosti do Obchodního rejstříku opravdu ve velmi krátké době. Co se týče ceny, je velice příznivá, a pokud ještě vezmete v potaz ušetřený čas se sběrem a sepisováním podkladů, smluv apod., které pak ještě musíte doručit na dané úřady, pak není pochyb, že CEVE s.r.o. nám ušetřila nemalé peníze a poskytla opravdu kvalitní služby, včetně nabídky doprovodného servisu.

za společnost Planning s.r.o. Petr Pařízek - jednatel
+420 776 793 464

Na společnost CEVE s.r.o. jsme se obrátili několikrát. Pomáhali nám se změnou ve společnosti a poskytovali poradenství. Oceňujeme jejich přístup a ochotu rychle řešit naše požadavky.

za společnost PC Net CZ spol. s r.o. Aleš Kárný - jednatel
+420 602 566 158

Se společností CEVE jsme byli vždy spokojeni, neboť o naše zákazníky bylo vždy postaráno k jejich plné spokojenosti.

za Home Basic a.s. divize Econ Service Lubomír Rulík - účetní a daňová kancelář
+420 606 414 244

Firma CEVE řeší naše požadavky vždy samostatně, operativně a rychle. Oceňuji, že dokáže zařídit věci na klíč, tedy zpravidla tak, že stačí jeden podpis jednatele na plné moci pro Ceve.

Mgr. Petr Heřman, výkonný ředitel Green Water Communications spol. s r.o.

Ku spoločnosti CEVE s.r.o. a pánu inžinierovi môžem napísať po niekoľkoročnej spolupráci len to najlepšie. Pre mňa je na prvom mieste, čo sa týka spoľahlivosti, rýchlosti a presnosti vykonaného. Ide o spoločnost kde po zadaní požiadavku môžem byť kľudný, keďže som si úplne istý, že všetko dopadne podľa mojich predstáv, nestratia sa mi žiadne dokumenty a budem aktuálne informovaný.

MUDr.Jakubčák Robert, ZAHNKLINIK-ZUBNÍ KLINIKA, Studánecká 427, 382 73 Vyšší Brod
+420 380 727 478